rozkládací, zvedací
rozkládací, zvedací Existuje 70 produktů.
CLEO dub artisan / antracit, rozkládací, zvedací konferenční stůl, stolek
359,00 €
499,00 €
-140,00 €
-140,00 €
CLEO beton / bílý, rozkládací, zvedací konferenční stůl, stolek
359,00 €
499,00 €
-140,00 €
-140,00 €
CLEO bílý, rozkládací, zvedací konferenční stůl, stolek
359,00 €
499,00 €
-140,00 €
-140,00 €
NOIR dub hnědý / černý, rozkládací, konferenční stůl, stolek
339,00 €
489,00 €
-150,00 €
-150,00 €
NOIR dub craft zlatý / bílá, rozkládací, konferenční stůl, stolek
339,00 €
489,00 €
-150,00 €
-150,00 €
NOIR beton / černý, rozkládací, konferenční stůl, stolek
339,00 €
489,00 €
-150,00 €
-150,00 €
NOIR bílý / antracit, rozkládací, konferenční stůl, stolek
339,00 €
489,00 €
-150,00 €
-150,00 €
NOIR beton / bílý, rozkládací, konferenční stůl, stolek
339,00 €
489,00 €
-150,00 €
-150,00 €
ASTON dub craft zlatý, rozkládací, zvedací konferenční stůl, stolek
489,00 €
529,00 €
-40,00 €
-40,00 €
ASTON černý mat, rozkládací, zvedací konferenční stůl, stolek
489,00 €
529,00 €
-40,00 €
-40,00 €
ASTORIA dub sonoma / bily, rozkládací, zvedací konferenční stůl, stolek
368,00 €
439,00 €
-71,00 €
-71,00 €
ASTORIA dub craft zlaty, rozkládací, zvedací konferenční stůl, stolek
368,00 €
439,00 €
-71,00 €
-71,00 €
NOIR dub sonoma / bílý, rozkládací, konferenční stůl, stolek
339,00 €
489,00 €
-150,00 €
-150,00 €
NOIR bílý, rozkládací, konferenční stůl, stolek
339,00 €
489,00 €
-150,00 €
-150,00 €
ASTORIA dub sonoma, rozkládací, zvedací konferenční stůl, stolek
368,00 €
439,00 €
-71,00 €
-71,00 €
NOIR gouden eik / zwart, salontafel
349,00 €
499,00 €
-150,00 €
-150,00 €
ASTON dub sonoma, rozkládací, zvedací konferenční stůl, stolek
499,00 €
539,00 €
-40,00 €
-40,00 €
ASTON wengé, salontafel
ASTON: INKLAPBARE BANKTAFEL ASTON MODERN, SIERLIJK, FUNCTIONEEL. gemaakt van de best geselecteerde MDF plaat in hoogglans. dankzij de synchrone geleidingen is er een handig systeem voor het uitschuiven van het tafelblad toegepast...
499,00 €
539,00 €
-40,00 €
-40,00 €
ASTON witte glans, salontafel
ASTON: INKLAPBARE BANKTAFEL ASTON MODERN, SIERLIJK, FUNCTIONEEL. gemaakt van de best geselecteerde MDF plaat in hoogglans. dankzij de synchrone geleidingen is er een handig systeem voor het uitschuiven van het tafelblad toegepast...
559,00 €
599,00 €
-40,00 €
-40,00 €